Õnn – see on võimalus jagada oma retke koos kaasteelistega, kelle iga samm rikastab sinu teekonda, pakkudes samas vajalikku tuge ja jõudu. Mina olen õnnelik, kuna minuga sammuvad kolm imelist meest, kellega koos pole ükski seiklus liiga hullumeelne ega ükski unistus liiga suur.

Just selline kamp otsustas 2019 aasta lõpus teha pöörde maaelu suunas, teadmata, mis tähendab kogu eesootav töö ja tegevus, kuid oleme varemgi tunda saanud, et kui meie enda sisetunne on õige ja oleme enda vastu ausad, siis avame ukse uutele imelistele võimalustele. Ja nii me siis pakkisime kokku oma elu ning asusime uue talu poole teele. Olime otsustanud – sellest talust teeme oma unistuste kodu.

Mul on hea meel, et oled tulnud meile kaasa elama – ehk aitame ka Sinul astuda sammu lähemale oma unistuse suunas!

Need oleme meie – mina Sälli ja minu abikaasa Rene aka Jimmy. Isehakanud ehitusentusiastid ja lootusetud unistajad. Usume, et kodule annab näo kõik meile südamelähedane: militaar-romantiline disain, mootorrattad, vein, muusika ja vabadus.
14 aastane Andrian on meie kodu tubli töötegija ja naljavend – kelle kodusoov oli väga lihtne, kas päris maale või päris linna. Tema unistuste kodust on puudu veel üks lennuk hoovis, kuid unistama peab suurelt ja ühel päeval see lennuk tema ellu kindlasti ka tuleb!
4 aastane Rasmus Brandon on südames tõeline maamees – teda ei morjenda vihm, külmad toad ega igikestev remont. Ta on õnnelik, kui saab naela seina lüüa ning tunneb rõõmu lihtsatest asjadest – enda aiamaa hernestest, tudukate väel õue minekust ja isaga koos töö tegemisest.
“Söön-kõike-mis-kätte-saan” – Kribu
Tõnu talu hiirte hirm Rebel
Tõnu talu noorim pereliige – Sahara